هم زمان با برگزاری اختتامیه ، برگزیدگان دومین دوره مسابقات جامع قرآن کریم جامعه المصطفی العالمیه ، معرفی و تجلیل شدند.

تجلیل از برگزیدگان مسابقات جامع قرآن کریم جامعه المصطفی العالمیهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ در این مسابقات که با حضور ۲۰۰ طلبه از ۱۲ کشور جهان در حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) بعد ازظهر جمعه در آران و بیدگل برگزار شد، سید عبدالعظیم حسینی و محمد عیسی مهدوی هر دو از کشور افغانستان در رشته قرائت تحقیق رتبه های برتر این بخش را کسب کردند.
همچنین در رشته ترتیل ، آسوکا محمد از کشور اوگاندا رتبه نخست را به دست آورد، یوسف رضا عابدی از کشور پاکستان دوم شد و مهاجر نجفی از کشور افغانستان به رتبه سوم دست یافت.
در رشته حفظ کل، طیب سوسان از کشور چاد، در رشته حفظ ۱۵ جزء مجتبی صالحی فرد از ایران و در حفظ سوره منتخب یوسف رضا عابدی از کشور پاکستان و آسوکا محمد از اوگاندا رتبه های برتر را کسب کردند.
در رشته مناجات خوانی این مسابقات، مهدی شجاعی از کشور افغانستان ، ایلیا یعقوبی از کشور هندوستان ، محمدتقی حق دوست از کشور افغانستان و مصطفی میرزائی از کشور افغانستان رتبه های برتر این بخش را از آن خود کردند
در رشته تفسیرنیز ، عبدالخالق قاسمی از کشور افغانستان اول شد، سیدحسین اکبرپور از ایران رتبه دوم را به دست آورد و خادم حسین جوادی از افغانستان به مقام سوم دست یافت.
همچنین در رشته تفسیر خواهران ، اسما نظری از ایران ، کوثر مهدوی از افغانستان و فرح زهرا رضوی از پاکستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
جامعه المصطفی نهادی آموزشی و بین المللی است که در ۶۰ کشور جهان شعبه دارد و تاكنون ، بيش از ۴۰ هزار نفر در مقاطع مختلف دانش آموخته شده اند.

کلیه حقوق سایت متعلق است به جامعة المصطفی العالمیة
دیزاین شده در سما