هم زمان با برگزاری اختتامیه ، برگزیدگان دومین دوره مسابقات جامع قرآن کریم جامعه المصطفی العالمیه ، معرفی و تجلیل شدند.

تجلیل از برگزیدگان مسابقات جامع قرآن کریم جامعه المصطفی العالمیهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ در این مسابقات که با حضور ۲۰۰ طلبه از ۱۲ کشور جهان در حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) بعد ازظهر جمعه در آران و بیدگل برگزار شد، سید عبدالعظیم حسینی و محمد عیسی مهدوی هر دو از کشور افغانستان در رشته قرائت تحقیق رتبه های برتر این بخش را کسب کردند.
همچنین در رشته ترتیل ، آسوکا محمد از کشور اوگاندا رتبه نخست را به دست آورد، یوسف رضا عابدی از کشور پاکستان دوم شد و مهاجر نجفی از کشور افغانستان به رتبه سوم دست یافت.
در رشته حفظ کل، طیب سوسان از کشور چاد، در رشته حفظ ۱۵ جزء مجتبی صالحی فرد از ایران و در حفظ سوره منتخب یوسف رضا عابدی از کشور پاکستان و آسوکا محمد از اوگاندا رتبه های برتر را کسب کردند.
در رشته مناجات خوانی این مسابقات، مهدی شجاعی از کشور افغانستان ، ایلیا یعقوبی از کشور هندوستان ، محمدتقی حق دوست از کشور افغانستان و مصطفی میرزائی از کشور افغانستان رتبه های برتر این بخش را از آن خود کردند
در رشته تفسیرنیز ، عبدالخالق قاسمی از کشور افغانستان اول شد، سیدحسین اکبرپور از ایران رتبه دوم را به دست آورد و خادم حسین جوادی از افغانستان به مقام سوم دست یافت.
همچنین در رشته تفسیر خواهران ، اسما نظری از ایران ، کوثر مهدوی از افغانستان و فرح زهرا رضوی از پاکستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
جامعه المصطفی نهادی آموزشی و بین المللی است که در ۶۰ کشور جهان شعبه دارد و تاكنون ، بيش از ۴۰ هزار نفر در مقاطع مختلف دانش آموخته شده اند.

کلیه حقوق سایت متعلق است به جامعة المصطفی العالمیة
دیزاین شده در سما
هنوز حسابی در سایت ندارید؟ اکنون ثبت نام کنید!

وارد حساب کاربری خود شوید