2020 05 22

قاری الحاج احمد حسین محمودی معروف به قاری بلال، دانشجوی دانشگاه المصطفی واحد کابل  در مسابقات بین‌المللی الفرقان انگستان توانست مقام سوم رشته قرائت قرآن کریم را کسب کند.

این موفقیت را خدمت ایشان، مردم عزیز افغانستان و خانواده المصطفی تبریک عرض میکنیم.

ایشان پیش از این در مسابقات بین المللی مختلفی نیز شرکت کرده و حائز رتبه های فروانی گردیده اند فیلم زیر تلاوت ایشان در سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران می باشد.


هم زمان با برگزاری اختتامیه ، برگزیدگان دومین دوره مسابقات جامع قرآن کریم جامعه المصطفی العالمیه ، معرفی و تجلیل شدند.

شفقنا افغانستان-یکی از راه های مقابله با دشمن داشتن اقتصادی قوی است، تاکید کرد که مسلمانان باید تلاش برای رشد اقتصادشان کنند، چون اقتصاد ضعیف باعث می‌شود که مسلمانان به اعتقادات خودشان نرسند.

 

از اربعین حسینی و سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام رضا(ع) طی محفلی از سوی معاونت فرهنگی تربیتی نمایندگی جامعة المصطفی در کابل تجلیل شد.   در این مراسم که با حضور گسترده اساتید، دانشجویان و مسئولین جامعة المصطفی برگزار شد، دکتر عبدالقادر کمالی کارشناس علوم اسلامی ضمن عرض تسلیت این ایام، گفت: پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) اشرف مخلوقات و پیامبر رحمت، محبت و مودت است. به گفته دکتر کمالی، پیامبر اسلام در مکه به شخصیت سازی و در مدینه به ملت سازی و حکومت سازی پرداخت.

گزارش مراسم عزاداری شهادت حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در نمایندگی افغانستان مراسم عزاداری شمس الشموس و امام النفوس حضرت ثامن الائمه علیه السلام در دانشگاه و نمایندگی جامعه المصطفی(ص) العالمیه در افغانستان بر گزار شد. این مراسم که در روز سه شنبه آخر ماه صفر برگزار شده بود، با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت معاون فرهنگی تربیتی نمایندگی و تلاوت قرآن توسط استاد قرآنی مجموعه آغاز گردید و همه مدیران و کارمندان نمایندگی و دانشگاه حضور داشتند.

کلیه حقوق سایت متعلق است به جامعة المصطفی العالمیة
دیزاین شده در سما